e: info@sladstar.cz   t: 724 151 062
košík je prázdný

Vliv produktů SladStar na zdraví

Řada Sladstar: bez obsahu chemických barviv, konzervantů a sladidel

Produkty SladStar Výroba a specifikace sladu:
Základní surovinou pro výrobu sladu je ječmen setý – dvojřadový, jarní a zdravotně nezávadná voda. Celá podstata výroby spočívá v přeměně vysokomolekulárních (složitých) látek za pomoci enzymů na látky jednodušší a v tvorbě nových enzymů za co nejmenších ztrát na zásobních látkách. (Ječmen se vyčistí, vytřídí, pak se několik dnů máčí. V tenké vrstvě za občasného obracení se nechá vyklíčit, nadále se ječmen nechá vysušit, tzv. vyhvozdit. Následuje mechanické odstranění klíčků, uskladni se a je připraven na další zpracování, např. pomletí nebo drcení, baleni a expedici). Více také na www.sladovna.sk/vyroba-sladu.html

Hlavní složkou a přednosti výrobků řady Sladstar je použiti ječného sladu.

Slad obsahuje:

Díky obsahu křemíku pomáhá posilovat vaziva (šlachy, vazy), plíce a pomáhá proti degeneraci meziobratlových plotynek. Selen chrání před záněty kůže apůsobí jako prevence závažných civilizačních chorob.

Pomáhá při zdravotních problémech:

Výrobky řady Sladstar neobsahují mléčné součásti (kromě tyčinky Sladstar kozí).
Výrobky řady Sladstar jsou vyrobeny z neztužených tuků a mají nízký obsah TFA - transmastných kyselin (vysoký obsah transmastných kyselin je negativní, protože mohou způsobovat zvyšování rizika onemocněni kardiovaskulární chorobou, ztužený tuk je hlavní zdroj TFA).

Co je Sladstar

Sladstar je jedinečný výrobek díky použití sušeného ječmenného sladu, jehož vliv na zdraví je prověřen staletími, stejně jako jeho výroba.

Slad obsahuje vitamíny, minerály a stopové prvky tak, jak je vytvořila příroda a jak je organizmus nejlépe využije.

Výrobky jsou čistě přírodní a doplněné pouze ovocem.

Prodejci Sladstar

a

Novinky

11.11.2019
Slunečnicová másla

Jedinečný výrobek ze superpotraviny. Originální receptura. Vhodný i pro vegany. Výborný k mazání na pečivo, tedy k přímé konzumaci respektive jako základ pro spoustu pomazánek.


11.11.2019
Ovocné raw tyčinky

NOVÝ OBAL, VĚTŠÍ GRAMÁŽ, OSVĚDČENÁ CHUŤ. V nabídce osm druhů - slunečnicová, maková, badyánová, meruňková, švestková, brusinková, arašídová a rakytníková.


11.11.2019
Kokosové tyčinky s PROTEINEM

Naši řadu kokosových tyčinek "COCO BAR" jsme rozšířili o 3 nové druhy s PROTEINEM. Vhodné i pro celiaky. Dále v nabídce tyčinka kokosová, kokosová s kakaem a kokosová s lískovými oříšky, které jsou vhodné jak pro celiaky, tak i např. pro vegetariány či vegany.