e: info@sladstar.cz   t: 724 151 062
košík je prázdný

Produkty pro HORECA a průmysl

CZ –SK FOOD s.r.o. to nejsou jen hotové výrobky, ale také produkty určené pro průmysl a gastro provozy. Jedná se především o krémy a polevy určené jak k dalšímu zpracování, tak i k přímé konzumaci. Nabízíme jak již hotové a našimi odběrateli prověřené produkty, tak i možnost vývoje nových výrobků podle požadavků zákazníka.

Vyrábíme i tvarované čokolády plněné i neplněné v aseptických obalech, pro potřeby obchodu, reklamních agentur a výrob pod značkou.

Produkty vlajkové lodi „SladStar“ jsou díky svému složení vhodné nejenom pro vyznavače zdravého životního stylu, ale také pro diabetiky či makrobiotiky, vegetariány i vegany.

Bližší info o naší nabídce pro průmysl a gastro:

Eva Nezavdalová
e-mail: eva@sladstar.cz
tel.: 724 151 062

Hotely

Spokojení hosté jsou cílem i posláním každého hoteliéra. Příjemný servis, dobré jídlo i pití jsou jeho všudypřítomnou starostí. Je např. velmi dobře známo, že každý host se těší na bohatou snídani, možnost vybírat z velkého množství pochoutek. Čím dál tím více z nás však klade důraz i na zdravou stránku stravování, nemluvě o tom, že se mezi klienty často objevují ti, kteří musí dodržovat buď nějaký speciální výživový program anebo vyznávají alternativní směr. Roste množství diabetiků, vegetariánů, veganů či makrobiotiků.

Dopřejte jim u snídaně namísto klasické nutelly plné bílého cukru a alergenů např. naši SladStar SLUNEČNICOVOU POMAZÁNKU s ječmenným sladem a obilnými klíčky či SladStar MAKOVÝ KRÉM plný vápníku, neboť naše SladStarová řada se hodí díky svému složení právě pro všechny výše zmíněné.

Přidaná hodnota pro Vás: TENTO HOTEL MYSLÍ NA VŠECHNY SVÉ ZÁKAZNÍKY bez rozdílu i v takovýchto zdánlivě malých detailech.

Bližší info o naší nabídce pro průmysl a gastro:

Eva Nezavdalová
e-mail: eva@sladstar.cz
tel.: 724 151 062

Restaurace

Svým hostům nabízíte jen to nejlepší, protože oceňují námahu, kterou vkládáte do přípravy přitažlivého a chutného pokrmu.

Čím dál tím více z nás klade důraz i na zdravou stránku stravování, nemluvě o tom, že se mezi klienty často objevují ti, kteří musí dodržovat buď nějaký speciální výživový program anebo vyznávají alternativní směr. Roste množství diabetiků, vegetariánů, veganů či makrobiotiků.

Tak co jim např. jen na „obyčejnou“ palačinku nachystat namísto klasické nutelly plné bílého cukru a alergenů milé překvapení v podobě naší lahodné SladStar SLUNEČNICOVÉ POMAZÁNKY s ječmenným sladem a obilnými klíčky či SladStar MAKOVÝM KRÉMEM plným vápníku - neboť naše SladStarová řada se hodí díky svému složení právě pro všechny výše zmíněné.

Přidaná hodnota pro Vás: TATO RESTAURACE MYSLÍ NA VŠECHNY SVÉ ZÁKAZNÍKY bez rozdílu i v takovýchto zdánlivě malých detailech.

Bližší info o naší nabídce pro průmysl a gastro:

Eva Nezavdalová
e-mail: eva@sladstar.cz
tel.: 724 151 062

Catering

Nabídněte svým klientům něco navíc a buďte tak opět o krok před konkurencí. V době, kdy čím dál tím více z nás klade důraz na zdravou stránku stravování, nemluvě o tom, že se mezi klienty často objevují ti, kteří musí dodržovat buď nějaký speciální výživový program anebo vyznávají alternativní směr, tj. roste množství diabetiků, vegetariánů, veganů či makrobiotiků aj., je více než žádoucí ukázat, že vy myslíte na všechny.

Díky našim lahodným krémům i polevám z řady „SladStar“, které namísto rafinovaného bílého cukru obsahují ječmenný slad a jsou tak díky svému složení vhodné právě pro všechny výše zmíněné, můžete připravit velmi zajímavou a moderní skladbu pokrmů, kterou ocení většina přítomných. Na palačinky, do koláčů či croissantů, na dezerty apod. anebo jen tak na lžičku

Přidaná hodnota pro Vás: TATO SPOLEČNOST MYSLÍ NA VŠECHNY HOSTY bez rozdílu i v takovýchto zdánlivě malých detailech.

Bližší info o naší nabídce pro průmysl a gastro:

Eva Nezavdalová
e-mail: eva@sladstar.cz
tel.: 724 151 062

Školy a jídelny

Vědomí zdravě žít začíná u dětí, v jejich výchově.

V době, kdy čím dál tím více z nás klade důraz i na zdravou stránku stravování, nemluvě o tom, že se mezi strávníky často objevují ti, kteří musí dodržovat buď nějaký speciální výživový program anebo vyznávají alternativní směr, tj. roste množství diabetiků, vegetariánů, veganů či makrobiotiků, i s naší pomocí můžete ukázat, že vy jste moderní provoz, který myslí na všechny a ví, jak na to.

Díky našim lahodným krémům i polevám z řady „SladStar“, které namísto rafinovaného bílého cukru obsahují ječmenný slad a jsou tak díky svému složení vhodné právě pro všechny výše zmíněné, můžete připravit velmi zajímavou a moderní skladbu pokrmů. Na palačinky, do koláčů či buchet, na dezerty apod.

Přidaná hodnota pro Vás: TENTO PROVOZ MYSLÍ NA VŠECHNY HOSTY bez rozdílu i v takovýchto zdánlivě malých detailech.

Bližší info o naší nabídce pro průmysl a gastro:

Eva Nezavdalová
e-mail: eva@sladstar.cz
tel.: 724 151 062

Pekárny

Vědomí zdravě žít začíná u dětí, v jejich výchově.

Polevy a krémy jsou dnes již stálou součástí potřeb cukrářů, pekařů, výrobců trubiček, oplatek aj. Ke klasickým cukerným produktům jsme my přidali i ty, které namísto tohoto stále nejvíce rozšířeného sladidla obsahují JEČEMENNÝ SLAD a jsou tak díky svému složení vhodné nejenom pro všechny vyznavače zdravého životního stylu, ale i pro diabetiky, makrobiotiky, vegetariány či vegany.

Vyzkoušejte např. naši SladStar SLUNEČNICOVOU POMAZÁNKU s ječmenným sladem a obilnými klíčky či SladStar MAKOVÝ KRÉM plný vápníku, který díky unikátní technologii mletí navíc obsahuje maková zrníčka tak najemno zpracovaná, že neulpívají jejich zbytky v ústech. Lahodné a dobře zpracovatelné.

Bližší info o naší nabídce pro průmysl a gastro:

Eva Nezavdalová
e-mail: eva@sladstar.cz
tel.: 724 151 062

Co je Sladstar

Sladstar je jedinečný výrobek díky použití sušeného ječmenného sladu, jehož vliv na zdraví je prověřen staletími, stejně jako jeho výroba.

Slad obsahuje vitamíny, minerály a stopové prvky tak, jak je vytvořila příroda a jak je organizmus nejlépe využije.

Výrobky jsou čistě přírodní a doplněné pouze ovocem.

Prodejci Sladstar

a

Novinky

11.11.2019
Slunečnicová másla

Jedinečný výrobek ze superpotraviny. Originální receptura. Vhodný i pro vegany. Výborný k mazání na pečivo, tedy k přímé konzumaci respektive jako základ pro spoustu pomazánek.


11.11.2019
Ovocné raw tyčinky

NOVÝ OBAL, VĚTŠÍ GRAMÁŽ, OSVĚDČENÁ CHUŤ. V nabídce osm druhů - slunečnicová, maková, badyánová, meruňková, švestková, brusinková, arašídová a rakytníková.


11.11.2019
Kokosové tyčinky s PROTEINEM

Naši řadu kokosových tyčinek "COCO BAR" jsme rozšířili o 3 nové druhy s PROTEINEM. Vhodné i pro celiaky. Dále v nabídce tyčinka kokosová, kokosová s kakaem a kokosová s lískovými oříšky, které jsou vhodné jak pro celiaky, tak i např. pro vegetariány či vegany.